ورود شما را به پرتال رسمی شرکت ثنا مبدل توسعه پارس گرامی میداریم.

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
مشهد شهرک صنعتی توس
فاز2 - دانش 6 - قطعه 637
22 - 21 150 354 (051)
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره ما

بنام آنکه جان را فکرت آموخت چراغ دل به نور جان بر افروخت

درباره ما

خلاقیت ، نوآوری و آفرینش یک پدیده ، پشتوانه ای از انگیختگی می طلبد و دگرگونه نگریستن و این همان عرصه ایست که ما خود را درآن مدعی می دانیم ، اما گفتار اگر رهنمون عمل نباشد مدعی را سر درگم ادعای خویش می سازد ، از همین رو گذشته خویش را که برهان این ادعاست ، در این قالب به حضورتان عرضه می داریم
0+
مشتری های خارجی
برخی مشتریان خارجی ما
0+
پروژه های در دست اقدام
پروژه هایی که درحال حاظر در حال انجام می باشد
0+
پروژه های انجام شده
پروژه هایی که به دست متخصصین ما به اتمام رسیده است

شرکت ثنا مبدل توسعه پارس با بیش از 10 سال سابقه و تجربه تولیدی - صنعتی به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات پس از فروش سیستم های برودتی و حرارتی، با رویکردی به روز و برنامه ریزی اصولی و دقیق نسبت به سرویس ادواری، تعمیر و نگهداری، نصب، مونتاژ و دمونتاژ و رسوب زدایی انواع بویلر و مبدلهای حرارتی صفحه ای در پایتخت معنوی ایران، مشهد مقدس فعالیت می نماید. این شرکت علاوه بر فعالیتهای فوق مفتخر است با بهره گیری از متخصصین و مهندسین مجرب و با سابقه و با هدف قطع وابستگی به واردات انواع تجهیزات مربوط به مبدلهای حرارتی صفحه ای، تحقیقات و مطالعات خود را با کمک شرکت های دانش بنیان داخلی جهت طراحی و ساخت این نوع مبدلها طبق استانداردهای متداول بین المللی و مورد تایید صنایع داخلی آغاز و در گام نخست موفق به ساخت انواع واشر ( Gaskets ) باکیفیت و مرغوبیت بالا براساس استانداردهای معتبر شده است و در گام بعدی موفق به تولید انواع صفحات در ابعاد کوچک، متوسط و بزرگ و فوق بزرگ گردیده است. حضور فعال مهندسین این شرکت در تمامی مراحل پروژه اعم از مشاوره، تعریف پروژه، طراحی، ساخت ، نصب و راه اندازی همگام با کارشناسان و بازرسین، این اطمینان را به کارفرمایان می دهد که پروژه با بهترین کیفیت و هزینه کمتر مطابق با الزامات مربوطه اجرا می گردد. لازم به ذکر است این شرکت با پشتکار و تلاش متخصصین خود در وندور لیست ( vendor list ) ( تولید کنندگان و تامین کنندگان مجاز ) شرکتهای بزرگ و معتبر همچون فولاد مبارکه اصفهان و پتروشیمی شازند ثبت گردیده است.

تیم حسابداری منسجم و دقیق
کلیه اقدامات مجموعه توسط مهندسین آزمایگاه و نظارت برمبنای پروتکلهای ISO 9001
بخش تولید کارخانه شامل مهندسین و تکنسینهای فنی
واحد فروش و خدمات پس از فروش با کادری مجرب ومتاهد

سند چشم انداز شرکت فنی و مهندسی ثنا مبدل توسعه پارس

  • - ما معتقدیم کیفیت مسیری است بی انتها و بهبود مستمر کیفیت را در تمامی فعالیتهای خود لازم می دانیم
  • - منابع انسانی مهمترین و ارزشمند ترین منابع سازمانی خود دانسته و حفظ کرامت و تامین رضایت با رویکرد شایسته سالاری را بر خود واجب می دانیم .
  • - ما برآنیم در افق 1404 – (سند چشم انداز جمهوری اسلامی ایران ) برترین شرکت تولیدی وصنعتی در زمینه تجهیزات گرمایشی و سرمایشی بوده و به عنوان یک شرکت خوش نام و مطرح جایگاه نخست علمی ، فناوری ، تولیدی و خدماتی در سراسر کشور عزیزمان و منطقه قرار گرفته باشیم .

اهداف و خط مشی سیستم مدیریت کیفیت

شرکت ثنا مبدل توسعه پارس، طراح و مجری سیستم های حرارتی و برودتی

 با ایجاد تفکر فرایندگرا درکلیه سطوح سازمان درجهت برآورده ساختن الزامات قانونی و رعایت اصول فنی و کیفی و همچنین سر لوحه قرار دادن مشتری مداری ازطریق تامین خواسته ها و رضایت و اعتماد مشتریان ، خودرا متعهد به اصول زیر میداند . به منظور دستیابی به اصول بالا این شرکت سیستم مدیریت کیفیت رامنطبق با الگوی استاندارد ISO 9001:2008 درکلیه سطوح به اجرا درآورده و بطور مداوم خود را نسبت به بهبود مستمر و اثر بخشی سیستم متعهد میداند، همچنین سازمان درابتدای هرسال نسبت به تعیین اهداف کیفی در راستای این خط مشی اقدام نموده و با بازنگری ازطریق پایش و اندازه گیری و تحلیل، میزان تحقق اهداف کیفی را بررسی میکند. اینجانب با اعتقاد کامل و عزمی راسخ از این سیستم پشتیبانی نموده و ازتمامی همکاران انتظار دارم ضمن درک صحیح آن درجهت برآورده ساختن خواسته های استاندارد و شکل گیری سیستم مدیریت کیفیت تلاش نمایند .

رعایت استانداردهای ملی و بین المللی و تلاش درجهت افزایش رضایت مشتریان

توسعه منابع انسانی ازطریق بکارگیری نیروی متخصص آموزش دیده و اثربخش علی الخصوص درحوزه های اجرایی

فراهم نمودن محیط کار مناسب و صمیمی و ایجاد مشارکت بین همکاران درتصمیم گیری های سازمانی

گسترش استفاده ازفناوری اطلاعات و ارتباطات و استفاده بهینه از تجهیزات موجود

کاهش ظایعات، جلو گیری از دوباره کاری و بهبود مداوم سطح کیفی جهت دسترسی به بازار های جدید و بزرگتر

فراهم نمودن شرایط همکاری و مشارکت با شرکت های صاحب نام درمنطقه و جهان

گواهی نامه ها و تقدیر نامه های دریافتی

شرکت ثنا مبدل توسعه پارس در راستای فعالیت های خود مفتخر است گواهینامه ها و استانداردهای داخلی و بین المللی را در زمینه ی طراحی ، ساخت ، تجهیز و اجزای پروژه های مرتبط با مبدل های حرارتی صفحه ای و سیستم های HVAC دریافت نماید.